wyniki

Szanowni Państwo,

Prezentujemy listę uczniów z III etapu Olimpiady:

Lp.,Imię, Nazwisko, Szkoła, Miejsce

Imię Nazwisko Szkoła Tytuł

1 Anna Rohde Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie - laureat

2 Konrad Borczyk Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitki w Mielcu - laureat

3 Maciej Filipowicz Liceum Ogólnokształcące nr IV im. C.K. Norwida w Bialymstoku - laureat

4 Michał Chmura I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu - laureat

5 Piotr Liszewski Zespół Szkół w Mszczowie - laureat

6 Barbara Kaniuk Technikum nr 1 - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Międzyrzeczu - laureat

7 Bartosz Woliński I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu - laureat

8 Monika Mordyl Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Świeciu - laureat

9 Piotr Chmielarczyk Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych Skawina - laureat

10 Rafał Dziak I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie - laureat

11 Sebastian Michniewicz Technikum Ekonomiczne nr 1 w Bydgoszczy - laureat

12 Daniel Chrościcki III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni - laureat

13 Krzysztof Zalewski II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w Szczecinie - laureat

14 Marta Mikołajczewska Technikum Ekonomiczne nr 1 w Bydgoszczy - laureat

15 Paweł Pawłucki I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu - laureat

16 Wojciech Lach II Liceum Ogólnokształcące im. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku - laureat

17 Aleksandra Czernielewska Technikum nr 1 – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Międzyrzeczu - finalista

18 Emil Wielgus Zespół Szkół nr 1 imienia Mikołaja Kopernika w Ostrowcu Świętokrzyskim - finalista

19 Karol Chromiak Liceum Ogólnokształcące nr IV im. C.K. Norwida - finalista

20 Michał Podgorni Liceum Ogólnokształcące nr I im. W. Orkana w Limanowej - finalista

21 Patrycja Czubek Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Świeciu - finalista

22 Tomasz Stangrecki Technikum nr 7 Uzupełniające w Toruniu - finalista

23 Damian Kaniecki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. M. Kopernika w Siedlcach - finalista

24 Jedrzej Soliński XXXI Liceum Ogólnokształcące w Łodzi - finalista

25 Karol Pogorzelski I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu - finalista

26 Kornelia Mańko Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim - finalista

27 Magdalena Łachut Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitki w Mielcu - finalista

28 Paweł Jeżak I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu - finalista

29 Aleksandra Bednarczyk I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu - finalista

30 Hubert Kubik II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie - finalista

31 Hubert Wiński Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jarosława Iwaszkiewicza w Ciechanowcu - finalista

32 Kamil Krzyszczyk III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni - finalista

33 Przemysław Koch IX Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida w Częstochowie - finalista

Gratulujemy wszystki uczestnikom

Zespół
Olimpiady